Segentek Makine

Segentek Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak makine üretim alanında faaliyetlerimizi göstermekteyiz. Çeşitli sektör ve üretim tesislerine verdiğimiz hizmetlerimiz ne mutlu ki övgü almış ve güncel olarak devam etmektedir. Genç ve dinamik yapımızı, Tasarımsal ve üretimsel becerimiz ile birleştirmiş olmak memnuniyetindeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları makine – aparatların tasarım, üretim ve servisini yapmakta, başarılarımı hep bir üst noktaya taşımaktayız.

Sürekli değişen ve gelişen sektörlerimizde kurulumunuzdan değişiminize kadar her çalışmanızda yenilikçi, gelişimci ve opsiyonel çözümler üretmek adına yanınızdayız.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin tereddüt etmeden tercih edebilecekleri, opsiyonel ve robotik sistemleri barındıran ürünlerin üretilmesi adına çalışmalar yapmaktayız. Tamamen müşteri odaklı yapılan, yurt içinde ve yurt dışında çalışmalarına devam edilen tasarım ve üretimlerimiz ile kurulacak veya kurulmuş olan tesislerin en hızlı, kaliteli ve maliyeti en düşük olacak şekilde planlanarak üretimlerinizin karlılığını artırmak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Üretimlerimizin ana formülü;
Kaliteli Üretim + İş Güvenliği + Yenilenebilir Sistemler + Uygun Maliyet = Memnun Müşteri
Olarak oluşturulmuş ve şekillendirilmiştir.

VİZYONUMUZ

Çağımızın gerekliliği olan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemlerimize ve üretimlerinize uygulamak adına yoğun ilgi ve çaba gösteriyoruz. Tesislerinizde uygulayacağımız sistemlerimizi geliştirilebilir ve sürekli yenilenebilir olarak tasarımlarını yaparak sizleri hem en uygun maliyetler ile zamana ayak uydurtmak, hem de karlılığınızı artırmak önceliğimizdir. Oluşturmuş olduğumuz hızlı ve çözüm odaklı servis sistemlerimiz, opsiyonel tasarlanmış ürünlerimiz ile birlikte yüksek verimlilik ana hedefimizdir. En önemli kuralımızın başında hızlı ve sağlıklı üretim olmakla birlikte iş sağlığı ve işçi güvenliği etkeni unutulmayarak sağlıklı ve kaliteli ürünlerin üretilmesi vizyonumuzu oluşturmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz için hızlı, opsiyonel, robotik, gelişime açık, süreğen, güncel, zamana uygun ve gerekli tüm kurallara uygun ürünleri üreterek hem müşterilerimizin üretim ve karlılığını artırmak, hem de ülkemizin güçlenerek tercih edilmesi ilkesi ile üzerimize düşen tüm görevleri yerine getirmek gayreti ve çabasındayız. Genç, dinamik, güçlü ve sağlam yapımızı göstererek, sektörümüzde sağlam temeller atarak oluştuk. Aynı kararlılık ve azim ile yolumuza devam etmekteyiz.

ÇEVRE BİLİNCİ

Üretimlerinizin hızlı, kaliteli ve iş güvenliği kurallarına uygun şekilde üretilmelerini sağlamakla birlikte çevre sağlığı bilincini de oluşturmuş bulunmaktayız. Biliyoruz ki çevremiz ve yarınlarımız çok değerlidir. Bu sebeple tasarımlarımızı çevreye zarar vermeyecek ve sıfır atık bilinci ile dizayn etmekte ve uygulamaktayız. Minimize edilmiş fire atıklarımız ile en büyük başarıyı sağladığımıza, en az hammadde kaybı için tasarımlarımızı sürekli güncel ve opsiyonel tuttuğumuza, en yoğun iş güvenliği önlemlerini aldığımıza emin olabilirsiniz.

+ Teslimat
% Memnuniyet
m2 Parkur Alanı
+ Personel